Additional information
| Biometric Sensor | No |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | Intel® Core™ i5-5300U (2-Cores/4-Threads 2.30GHz 3MB) |
| Generation | i5 5th |
| Graphics model | Intel® HD Graphics 5500 |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n, Bluetooth |
| Interfaces | (3) USB 3.0, VGA, minipa_displayPort, RJ-45, Docking Connector, Audio I/O |
| Keyboard Layout | Βέλγικο (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 8GB DDR3 |
| Monitor | 14.0" |
| ODD | No Optical |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1366 x 768 HD |
| Storage | 500GB pa_hdd |



