Additional information
| Biometric Sensor | Yes |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | Intel® Core™ i5-5300U (2-Cores/4-Threads 2.30GHz 3MB) |
| Generation | i5 5th |
| Graphics model | Intel® HD Graphics 5500 |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n, Bluetooth |
| Interfaces | (2) USB 3.0, HDMI, RJ-45, Audio I/O |
| Keyboard Layout | Γαλλικό (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 8GB DDR3 |
| Monitor | 13.3" |
| ODD | No Optical |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1920 x 1080 FHD, TouchScreen |
| Storage | 256GB SSD |



