Additional information
| Biometric Sensor | Yes |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | Intel® Core™ i7-11850H (8-Cores/16-Threads 2.10GHz 24MB) |
| Generation | i7 11th |
| Graphics model | NVIDIA Quadro RTX A2000 4GB |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth |
| Interfaces | (2) Thunderbolt 4, USB Type-C |
| Keyboard Layout | Αμερικάνικο (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 32GB DDR4 |
| Monitor | 15.6" |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1920 x 1200 FHD |
| Storage | 1TB NVMe |



