Additional information
| Biometric Sensor | No |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | Intel® Pentium® N200 (4-Cores/4-Threads 3.70GHz 6MB) |
| Generation | Pentium |
| Graphics model | Intel® UHD Graphics |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth |
| Interfaces | (2) USB 3.2, USB Type-C, HDMI, Audio I/O |
| Keyboard Layout | Αμερικάνικο (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 4GB DDR4 On Board |
| Monitor | 11.6" |
| ODD | No Optical |
| Card Reader | No |
| Resolution | 1366 x 768 HD |
| Storage | 128GB NVMe |



