Additional information
| Biometric Sensor | Yes |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | AMD Ryzen™ 5 4650U (6-Cores/12-Threads 2.10GHz 8MB) |
| Generation | AMD Ryzen 5 |
| Graphics model | AMD Radeon™ RX Vega 6 |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth |
| Interfaces | (3) USB 3.2, (2) USB Type-C, HDMI, RJ-45, Docking Connector, Audio I/O |
| Keyboard Layout | Γαλλικό (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 8GB DDR4 On Board |
| Monitor | 14.0" |
| ODD | No Optical |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Storage | 256GB NVMe |



