Additional information
| Camera | Yes |
|---|---|
| CPU | Intel® Core™ i5-7200U (2-Cores/4-Threads 2.50GHz 3MB) |
| Generation | i5 7th |
| Graphics model | NVIDIA GeForce 930MX 2GB |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Interfaces | (1) USB 3.0, (2) USB 2.0, (1) USB Type-C, VGA, HDMI, RJ-45, Audio I/O |
| Keyboard Layout | Βέλγικο (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 8GB DDR4 |
| Monitor | 17.3" |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Storage | 256GB SSD M.2 |



