Additional information
| Biometric Sensor | No |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | Intel® Core™ i7-12850HX (16-Cores/24-Threads 3.40GHz 25MB) |
| Generation | i7 12th |
| Graphics model | Intel® UHD Graphics for 12th Gen Intel® Processors |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth, 5G Modem |
| Interfaces | (3) USB 3.2, (2) Thunderbolt 4, USB Type-C, HDMI, RJ-45 |
| Keyboard Layout | Γερμανικό (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 32GB DDR5 |
| Monitor | 17.3" |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Storage | 512GB NVMe |



