Additional information
| Biometric Sensor | No |
|---|---|
| Camera | Yes |
| CPU | Intel® Core™ i7-9850H (6-Cores/12-Threads 2.60GHz 12MB) |
| Generation | i7 9th |
| Graphics model | NVIDIA Quadro T2000 4GB |
| Network Interface | WLAN 802.11 a/b/g/n, Bluetooth |
| Interfaces | (3) USB 3.1, (2) USB Type-C, minipa_displayPort, HDMI, RJ-45, Audio I/O |
| Keyboard Layout | Γερμανικό (περιέχεται αυτοκόλλητο με ελληνικούς χαρακτήρες) |
| Memory | 16GB DDR4 |
| Monitor | 15.6" |
| ODD | No Optical |
| Card Reader | Yes |
| Resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Storage | 512GB NVMe M.2 |



